Desatero Directreal

1. Neprodáváme, co jsme neviděli

Každou nemovitost, kterou máme v nabídce, navštívil náš makléř osobně. Je to pro nás velmi důležité, protože jenom tak můžeme uspokojit potřeby našich zákazníků a vybrat jim nabídku přesně podle jejich představ.

2. S každým klientem máme podepsanou smlouvu

Smlouvou s Vámi Directreal garantuje péči o Vaši nemovitost a vyhledání potencionálního kupujícího. Smlouvou získáváte písemnou záruku o poskytovaných službách.

3. Vytváříme si vlastní fotodokumentaci

Naše fotodokumentace Vám zaručí jednotnou, kvalitní a profesionální prezentaci Vaší nemovitosti ve všech médiích – zájemce tím má možnost získat reálný obrázek ještě před osobní návštěvou. Pro vybrané nemovitosti nabízíme i virtuální prohlídku.

4. Všechny nabídky bytů mají půdorysy

Kupující vidí dispoziční řešení a snáze se rozhodne, zda mu nabízená nemovitost bude vyhovovat. Díky půdorysu získáte zájemce s opravdovým zájmem o Vaši nemovitost.

5. Každému zákazníkovi vypracujeme cenovou mapu

Cenová mapa Vám určuje reálnou představu o prodejní ceně nemovitostí právě ve Vaší lokalitě. Naši makléři jsou připraveni zajistit Vám ten nejefektivnější prodej.

6. Každou exkluzivní nabídku inzerujeme přednostně

Exkluzivní smlouva je zárukou nadstandardních služeb a přednostní inzerce Vaší nemovitosti. Pro makléře je exkluzivní smlouva závazek, že musí zákazníkovi věnovat  více času a pro propagaci investovat  do více marketingových aktivit.

7. Každému zákazníkovi posíláme pravidelné informace

V pohodlí Vašeho domova dostáváte pravidelné zprávy o reálném zájmu potencionálních kupujících o Vaši nemovitosti. Makléř se s Vámi bude pravidelně konzultovat, jak zvýšit efektivitu prodeje případně jak prodej urychlit. 

8. Všechny smlouvy vypracovává právník

Každou smlouvu vytváří právník. Díky tomu Vám zaručujeme, že Vaše smlouva bude mít všechny náležitosti potřebné k převodu vlastnického práva. Smlouvy poskytují maximální ochranu a právní krytí.

9. Všechny nemovitosti prověřujeme

Dříve než začneme s prodejem, důkladně ověříme, že je vše v souvislosti s nemovitosti v pořádku. V případě, že najdeme úskalí, doporučíme Vám nejvhodnější řešení. S námi vždy realizujete pouze bezpečný a seriózní obchod.

10. Všichni zákazníci jsou pro nás VIP

Všichni zákazníci v naší firmě jsou naší prioritou. Jsme tu pro Vás. Vynakládáme maximální úsilí, abychom dokázali splnit, ale ještě raději předčít i Vaše očekávání.

Zpět