Zpět na seznam

Vyzkoušeli jste již velmi užitečnou novinku, kterou nabízí mapy.cz?

news
Dátum:07.03.2017

Potřebujete zjistit, kdo vlastní nemovitost, která se Vám líbí? Jak velký má pozemek? S kým sousedí? 

Díky novému propojení dnes stačí jeden klik na stránce mapy.cz a automaticky se přesměrujete na stránku nahlizenidokn.cuzk.cz neboli náhled do katastru nemovitostí. Kdo s aplikací náhled do katastru pracoval i v minulosti ví, jak náročné bylo prokousat se opisováním bezpečnostních kódů a jak moc to zdržovalo. To nemluvíme o tom, že se to častokrát na poprvé nepovedlo a přihlašovat jste se museli opakovaně. Aplikace byla uživatelsky hodně nepříjemná.  

Díky této novince ušetříte čas i nervy a velmi pohodlně najdete potřebné informace. Stačí na stránce mapy.cz zadat v políčku pro vyhledávání adresu jakékoliv nemovitosti (ulice, č.p. a město) a v pravé části obrazovky klikneme na nové tlačítko "Informace o parcele v Katastru nemovitostí". A máte hotovo. 

A těm, kteří už svůj sen o bydlení našli, nabízí mapy.cz i jiné novinky. Po přepnutí do zimní mapy zjistíte, kde si zaběžkujete, které trasy jsou osvětlené, kde je večerní lyžování nebo kde si můžete užít adrenalin na sáňkařských drahách. Jaro sice v nížinách již klepe na dveře, ale stále jsou ještě místa, kam můžete vyrazit. 

Odpočiňte si na horách a všechny starosti s prodejem nemovitosti nechte na nás. Rádi Vám pomůžume. 

Vaše realitní kancelář Directreal 

Zpět na seznam