Directreal SPOLU

kancelarie-spolu

Barcalova 1
562 01 Ústí nad Orlicí

Otevírací doba:

Po-Pá 9,00-17,00
So-Ne po tel. domluvě

Mobil: +420 736 414 564
E-mail: spolu@directreal.cz

 
Helen Keller: „Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli.“
      V životě procházíme různými křižovatkami. Kupříkladu na cestě za vlastní svobodou se osamostatňujeme od rodičů. Mohou následovat další životní milníky jako je stěhování za láskou, životním partnerem nebo snad svatba, narození prvního, druhého nebo x-tého dítěte. Dobře rozjetá kariéra a chuť užít si života v domě s velkou zahradou je také jeden z velmi příjemných životních kroků. Život není jenom růžový a tak nás potkávají i méně příjemné situace jako je rozvod nebo dokonce úmrtí někoho blízkého.

      V takových chvílích hledá člověk někoho, kdo by ho podpořil a třeba mu i pomohl. Vy už hledat nemusíte. Naše realitní kancelář Directreal SPOLU je tu od toho.

      Nabízíme Vám kompletní servis při nákupu, pronájmu a prodeji nemovitostí a k němu náš standard v podobě maximální péče a hledání nejlepšího řešení. Rádi budeme SPOLU sdílet vaše radosti i strasti.
      Directreal je zavedená zahraniční realitní společnost, která má ve svých hodnotách a principech jednoduché pravidlo. V realitách je vždy nejdůležitější zákazník. Přijďte si k nám vyzkoušet, jak vypadá rozdíl mezi prodejem a péčí.
Co Vám nabízíme:

Prodej, pronájem, koupě nemovitostí – SPOLU najdeme nejlepší řešení Vaší situace

Kompletní servis – SPOLU využijeme právní pomoc nejenom při sestavení smluv, zajistíme znalecký posudek, najdeme vhodné pojištění a ověřené řemeslníky, architekty pro vaše nemovitosti…cokoliv bude potřeba, umíme zařídit
Finanční poradenství – SPOLU najdeme nejlepší způsob financování Vašeho snu
Energetické poradenství – SPOLU najdeme výhodnější tarif pro elektřinu i plyn, zkontrolujeme, zda Vám můžeme ušetřit
Stěhování – SPOLU naplánujeme termín pro Vaše stěhování
Pomáháte rádi? Máte energii a odvahu zařídit si vlastní sen? Je pro Vás důležité najít v každé situaci nějaké řešení? Do našeho týmu hledáme nové kolegy, kteří mají rádi práci s lidmi a chápou, že zákazník je nejdůležitější osobou.
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: spolu@directreal.cz
Váš partner v realitách Directreal SPOLU

Nejnovější reference

Ondřej Kolář

22.02.2019

Ondřej Kolář , Directreal SPOLU

Dobrý den, mohu doporučit pana Ondřeje Koláře, již mi několikrát pomohl a je na něho spolehnutí.

Pavel Vařeka

Ondřej Kolář

22.02.2019

Ondřej Kolář , Directreal SPOLU

S realitní kanceláří Directreal SPOLU a jejím ředitelem Ondrou Kolářem spolupracuji dlouhodobě a jsem s kvalitami služeb a profesionálním přístupem plně spokojený. Mohu doporučit.

Michal Kolář,