Uděláme z Vás realitního makléře

UVAŽUJETE O PRÁCI MAKLÉŘE? VÍTE, CO TAKOVÁ PRÁCE VŠECHNO OBNÁŠÍ?

Chcete být realitní makléř a čekáte, že hned první měsíc vyděláte desetitisíce korun? Bez vlastního přičinění a bez práce? Prostě jen tak? Přijdete, firma Vám dá kontakty a Vy jdete na prohlídku se zájemcem a tím se všechno končí. Dostanete fixní plat (alespoň čtyřicet tisíc – za méně to přece dělat nebudete), firemní mobil a počítač a k pořádnému autu ještě stravenky…

… a teď se probuďte ☺

CHCETE ŽÍT PODLE SVÉHO A PLNIT SI SNY? TAK ZAHOĎTE OBAVY A UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Práce realitního makléře je velmi specifická. Jste si sám sobě pánem, můžete reálně vydělávat opravdu velké peníze, kde třicet tisíc je spodní hranice. Můžete…, ale nejde to bez práce. My nehledáme lajdáky, co čekají na pečené holuby létající přímo do úst, ani nehledáme naivní snílky a rozhodně ne zoufalce. Omlouváme se, ale tohle opravdu NE.

Jste člověk, který má vysoké ambice, sebevědomí, „koule“, chuť, srdce na pravém místě a zároveň je aktivní, cílevědomý a mírně bláznivý ☺ a žije v tomhle století (se vším co tenhle pojem znamená).

ANO? Nemůžeme se dočkat setkání s Vámi ☺. 

NE? Nebudeme plýtvat Vaším časem. Jestli jste i přes Vaše „NE“ přesvědčeni, že si při osobní schůzce padneme do oka, dejte nám o sobě vědět.

CHCETE BÝT ZNAČKOVÝ REALITNÍ MAKLÉŘ? OTEVŘEME VÁM I ZAVŘENÉ DVEŘE

Hledáme lidi, kteří dobře vědí o čem je dnešní doba a svět. Kteří jsou ochotni makat, aby si vydělali. Jednoduše takové lidi, kteří jsou ochotni dát své práci i víc než 200%, protože vědí, že jejich příjmy budou nadprůměrné. Lidi, kteří nevidí práci realitního makléře jako výstřel do tmy (když nevyšlo nic a nic neumím, vyzkouším to). Nehledáme nikoho, kdo si myslí, že profesionálním realitním makléřem může být každý.

Oslovujeme pouze ty, kteří do teď četli naše řádky s úsměvem a uznáním, nikoliv s pohrdáním. Říkáte, že takto to nechodí, že to takto nejde? V pořádku, děkujeme Vám, že jste nás navštívili a přejeme Vám hodně štěstí v jiných oblastech.

Naopak…našli jste se v naší filozofii a chcete být jedním z nás? Pak Vás zveme k dalšímu čtení, kde se o nás můžete dozvědět vice.

JSTE JINÝ, NEŽ OSTATNÍ? LÍBÍ SE VÁM HODNOTY DIRECTREAL? PAK POJĎTE MEZI NÁS.

Také Vám přijdou směšná sektářská vyznání, že je firma Vaší jednou velkou rodinou? Tak to na to máme stejný názor…tedy dokud se všichni z Directreal nesetkáme, nepopovídáme si spolu, protože pak pro ostatní můžeme vypadat opravdu jako sekta. Jsme super parta lidí, která dokáže nejenom prodávat nemovitosti, ale také se bez předsudků umí odvázat a bavit se třeba až do rána. Lidé, kteří se vidí poprvé v životě, najdou tolik společných témat, že jsou schopni hodiny diskutovat a nepoznáte, že se právě seznámili. Vypadají jako, že se znají už od dětství. Nejde jen o povídání, častokrát si umí pomoci i v těžkých chvílích osobního života. Zní to tak nějak americky seriálově a především nereálně že? Nikdo nám nevěřil. Ale ti, kteří jsou naší součástí už několik let, těch se ptejte, ti Vám to potvrdí.

Teambuilding je jedna věc. Společné lyžovačky, cyklistické vyjížďky i závody, firemní pařby ☺ a mnohé další akce jsou věc jiná.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA? KONTAKTUJTE NÁS A MY Z VÁS UDĚLÁME PROSPERUJÍCÍHO MAKLÉŘE.

Své životopisy zasílejte na adresu: spolu@directreal.cz nebo poštou na adresu: Directreal SPOLU, Barcalova 1, 562 01 Ústí nad Orlicí.

Zpět