Ondřej Kolář

Ondřej Kolář
736 414 564
o.kolar@directreal.cz
Directreal SPOLU
Dobrý den, těší mě Vaše důvěra a děkuji, že jste zavítali na naše stránky. Je radost, když se Vám práce stane koníčkem a baví Vás. Já to štěstí mám a více než čtyři roky plním zákazníkům sny o jejich bydlení. Práce v realitách vyžaduje nejenom odbornost, ale i pozitivní přístup a zákaznickou orientaci. Podívejte se na mé reference od zákazníků a zavolejte mi. Těším se na Vás a Vaše sny. 

Reference

Publikované: 22.02.2019

Dobrý den, mohu doporučit pana Ondřeje Koláře, již mi několikrát pomohl a je na něho spolehnutí.

Pavel Vařeka

Publikované: 22.02.2019

S realitní kanceláří Directreal SPOLU a jejím ředitelem Ondrou Kolářem spolupracuji dlouhodobě a jsem s kvalitami služeb a profesionálním přístupem plně spokojený. Mohu doporučit.

Michal Kolář,

Publikované: 22.02.2019

S prací realitní kanceláře Directreal SPOLU maximální spokojenost.

Jiří Javůrek

Publikované: 22.02.2019

Dobrý den, před pár dny jsem přes Vaší realitní kancelář dokončil koupi bytu. S prací p. Ondřeje Koláře jsem velmi spokojen a s radostí realitní kancelář Directreal SPOLU doporučím svým známým. Ještě jednou děkuji.

Stanislav Veselka, Ústí nad Orlicí

Publikované: 13.11.2018

Se službami vaší realitní kanceláře jsem byl velmi spokojen. Kladně hodnotím práci pana Osmana. Rozhodně budu vaši realitní kancelář doporučovat. Děkuji.”
Arnošt Dostál

Publikované: 31.08.2018

Dobrý den, na základě doporučení jsem si na prodej zahrady vybrala RK Directreal Spolu v Ústí nad Orlicí, konkrétně jsem oslovila ředitele kanceláře a makléře pana Ondřeje Koláře. jsem ráda, že jsem se obrátila právě na něj. Jeho služby byly profesionální, nechyběl lidský přístup. Komunikace bezproblémová.
Děkuji a mohu skutečně jen doporučit.
Zdena Künzelová, Svitavy

Publikované: 13.08.2018

Realitní kancelář Directreal mi v nedávné době zprostředkovala prodej mého stavebního pozemku v podhůří Orlických hor. Přestože se nakonec prodej protáhl na více než rok, Directreal po celou dobu byl schopen shánět nové zájemce, realizovat prohlídky pozemku a přicházet s nápady, jak nalézt toho správného kupce.
Se službami realitní kanceláře Directreal jsem byl spokojen a mohu ji s klidným svědomím doporučit.
David Voborník

Publikované: 12.07.2018

Spolupráce s realitní kanceláří byla rychlá a věcná.Se všemi službami jsem byl spokojený a veškerá jednání byla korektní a spolehlivá.
Doporučuji případným zájemcům.
Hecl

Publikované: 19.06.2018

S vaší realitní kanceláří jsme byli nadmíru spokojeni .
Váš pracovník pan Ondřej Kolář byl velice ochotný a maximálně nám ve všem vyšel vstříc.
Děkujeme za vaši spolupráci a přejeme hodně pracovních úspěchů.

Eliška a Stanislav Přidalovi

Publikované: 15.05.2018

Jsem se službami pana Ondry Koláře dlouhodobě spokojený, je ve všech ohledech spolehlivý profesionál a z toho důvodu se k němu za jeho službami velmi rád a kontinuálně vracím.
Spokojený zákazník
Michal Kolář

Publikované: 21.03.2018

Dobrý den, děkuji Vaší realitní kanceláři Directreal SPOLU za zprostředkování podnájmu. Už podruhé jste mi pomohli. Chci zejména poděkovat panu Ondřeji Kolářovi za jeho ochotu a vstřícnost. Hezký den.
Pavel Vařeka

Publikované: 20.03.2018

Dobrý den, nedávno jsem prodala nemovitost s realitní kanceláří Directreal.
Prodej nemovitosti s realitní společností Directreal mohu jen doporučit, zejména spolupráci s panem Kolářem. Jednání bylo vždy rychlé a vstřícné.
Jitka Janyšová

Publikované: 12.03.2018

Dobrý den, mohu doporučit služby této realitní kanceláře, seriozní a profesionální přístup při prodeji nemovitosti včetně přepisu energií na nového vlastníka.
Pavel Zlesák

Publikované: 12.03.2018

S prací pana Koláře jsme byli velice spokojeni. Byl vždy dostupný na telefonu. Velice pohotově a rychle jednal. Komunikace s ním byla výborná. Jeho přístup hodníme jako profesionální.
Klára Hazera

Publikované: 6.02.2018

Se službami a přístupem pana Koláře jsme byli velice spokojeni. Všechny schůzky proběhly vždy včas a v příjemné atmosféře. Oceňujeme příjemné vystupování a vstřícnost.
Přejeme vše dobré a hodně spokojených zákazníků.
Sylvia a Pavel Řihákovi, Svitavy

Publikované: 31.01.2018

Se službami pana Ondřeje Koláře a jeho realitní kanceláře Directreal SPOLU jsem nadmíru spokojený, máme dlouhodobou spolupráci, tykající se více nemovitostí a vždy jde o perfektní spolupráci! Komunikace, přístup, ochota, profesionalita, to jsou hlavní body, kterých si u tohoto partnera vážím.

S díky spokojený klient
Michal Kolář

Publikované: 7.08.2017

Byla jsem velice spokojena,váš makléř je příjemný a spolehlivý vyřídil vše k mé spokojenosti.
Čermáková.

Publikované: 13.07.2017

Před několika dny jsem ukončil prodej chaty prostřednictvím realitní kanceláře Directreal, se kterou jsem byl maximálně spokojen.Vaši realitní kancelář mohu jen doporučit. Přístup pana Ondřeje Koláře považuji za naprosto profesionální.
Z mé strany maximální spokojenost. Touto cestou ještě jednou děkuji.
Prodej proběhl rychle a hlavně vše za mě obstarali . Vřele doporučuji ostatním klientům.


Bauer Oldřich

Publikované: 8.06.2017

Chtěla bych velmi poděkovat vaši realitní kanceláři za zprostředkování prodeje chaty, zejména makléři panu Ondřeji Kolářovi, který nám ve velmi krátké době zprostředkoval prodej chaty. Přístup pana Ondřeje Koláře je velmi profesionální, jeho jednání bylo vždy korektní a vystupování příjemné. Realitní kancelář a pana Koláře mohu jen doporučit.

V. Soudková Chrudim

Publikované: 24.04.2017

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za úžasného makléře pana Ondřeje Koláře.
Je velmi profesionální, příjemný, nic nevnucuje, ale perfektně ví, co nabízí (dokonce lépe než sama majitelka - prodávající objektu). Jednání s ním proběhlo v milé a přátelské atmosféře. A přestože k realizaci nakonec nedojde, pan Kolář je stále stejně milý, chápající a vstřícný, což nebývá (po neuskutečněném obchodu) zvykem.
Ještě jednou děkujeme a přejeme, abyste takových skvělých makléřú měli stále víc!
S pozdravem
Kateřina a Jiří Bryanovi, Choceň