Naše služby

Prodávám nemovitost

Prodáváte nemovitost? Chcete ji prodat rychle a za co nejvyšší cenu? Obraťte se s důvěrou na nás a my se o vše postaráme - rychle, bezpečně a profesionálně. Sjednejte si nezávaznou schůzku.

Číst víc

Kupuji nemovitost

Hledáte nové bydlení? Nemáte čas strávit hodiny hledáním vhodné nemovitosti na internetu? Obraťte se na nás a my Vám najdeme dům, byt nebo pozemek přímo na míru.

Číst víc

Právní servis

Veškeré úkony spojené s převodem nemovitosti pro nás zajišťuje externí právník, který garantuje bezpečný převod. Samozřejmostí je u nás úschova finančních prostředků (advokátní, notářská, bankovní).

Číst víc

Financování nemovitostí

Uvažujete o pořízení vlastního bydlení? Nemáte dostatek financí na jeho koupi? Nevadí. S DirectHypo je financování Vaší nemovitosti hračkou.

Číst víc

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

PENB je potřebný již při inzerci nemovitosti a při podpisu kupní smlouvy musíte předat originál PENB kupujícímu. Obraťte se na nás a my pro Vás tuto službu zajistíme.

Číst víc

Vím o někom, kdo prodává nemovitost

Víte o někom, kdo prodává nemovitost? Dům, byt nebo pozemek? Dejte nám na něj tip a v případě, že se obchod uskuteční, tak Vám vyplatíme 5.000,- Kč.

Číst víc